élményeink az online fogadóirodával.

June 27, 2010

1. nap

16:00 – jó ez a bwin reklám, küldök is 2500 forintot a számlára, lesz miből kocsit venni, ha okosan játszok. kis tétek, biztos meccsekre, élő fogadás. jó lesz az.

2. nap

16:00 – végre megérkezett a pénz. na azt mondja. 94. perc 6-0 a hazaiaknak, 1.01x-es szorzó. teszek is fel 120 forintot rájuk…
16:02 – ezaz! nyertem 2 forintot… aki a kicsit nem becsüli.
16:03 – na mi van még itt… hm, svéd harmadosztály. legyen mondjuk a hazai csapat 200 forinttal.
17:50 – 20 forintot nyertem! lassan kezdhetem kitalálni, hogy melyik bmw illik a stílusomhoz. de mára elég volt, holnap egy kicsit több tétet rakok fel.

3. nap

17:00 – 90. perc, 3 – 1, ukrán hetedosztály, áh ez biztos, rakok rá egy ötszázast… kimegyek pisilni, mire visszajövök, már megint nyerek 50 forintot. király vagyok.
17:04 – 94. perc, 3 – 3, A ROHADT ÉLETBE, VESZTETTEM EGY ÖTSZÁZAST! GYORSAN VISSZA KELL SZEREZNEM!
17:05 – MI EZ? TÜRKEMINSZTÁNI NYOLCADOSZTÁLY, JÓL VAN AZ, KELL A PÉNZ! DE… csak nyugi van balázs… egy ezrest tegyél a hazaira, Hasol Pasak nagy játékosnak hangzik, biztos szarráalázzák ezt a ster… stermop…. stermopul… szarráallázzák ezt a vendégcsapatot. nyersz száz forintot, már vissza is jött egy része, amit elvesztettél.
17:08 – HASOL PASAK HOGY ROHADJON LE A LÁBAD, HÁT MÁR ÖT GÓLT KAPTATOK 3 PERC ALATT, SZEDD ÖSSZE MAGAD TE SZERENCSÉTLEN, A PÉNZEMMEL JÁTSZOL NEM ÉRTED?!
18:05 – nem baj balázs, maradt még 1500 forintod, ha okosan osztod be, meggazdagszol… csak nyugi. okosan, ez a lényeg!
18:06 – MIT CSINÁLSZ TE FAKEZŰ MOCSKOS PLACZEK, HÁT HOGY FOGADJON ÍGY AZ EMBER RENDESEN EGY ROHADT PINGPONGBAJONKSÁGRA, HA TESTI FOGYATÉKOSOKAT KÜLDENEK JÁTSZANI. ÜSD VISSZA AZT A ROHADT LABDÁT, 1500 FORINTOM VAN RAJTAD!
18:10 – “szia anya. ja képzeld, elloptak tőlem 2,5 ezer forintot. nem, fingom sincs ki volt…”

(igaz történet, néhol kissé túldramatizálva)